Autorská výstava v SeniorCentru Šanov

24. 10. 2021 | Šanov

V SeniorCentru Šanov probíhá další ze série autorských výstav, které čerpají z uměleckých či životních zálib a zaměření našich klientů. Ta současná nese název „Ruce a kameny“.

Barevný podzim v SeniorCentru Plzeň

24. 10. 2021 | Plzeň

V SeniorCentru Plzeň jsme si krátící se podzimní dny zpestřili společným dlabáním dýní s našimi malými kamarády z dětské skupiny Hangárek.

Roční spolupráce ADRA Havířov se SeniorCentrem Havířov

21. 10. 2021 | Havířov

V loňském roce 202o navázalo naše SeniorCentrum Havířov užší spolupráci s dobrovolnickým centrem ADRA Havířov, které se mimo jiných zajímavých programů zaměřuje i na pomoc seniorům.

Návštěva zahradnictví s klienty SeniorCentra Modřice

21. 10. 2021 | Modřice

Dne 13. října jsme s klienty SeniorCentra Modřice vyrazili do blízkého zahradnictví. Nadšené byly hlavně naše dvě klientky paní Coufalová a paní Kodešová, které se svou nákloností ke květinám netají.

Jak jsme si v SeniorCentru Šanov vařili marmeládu

20. 10. 2021 | Šanov

Podzimní dny patří sklizni a zpracování ovoce a zeleniny, která nám na zahrádkách ještě zbyla. Ani my s našimi klienty jsme nechtěli zůstat pozadu, a rozhodli jsme se oprášit recept našich babiček na hruškovou a dýňovou marmeládu.

Ukázka exotických zvířat v SeniorCentru Modřice

20. 10. 2021 | Modřice

Do našeho SeniorCentra Modřice tentokrát zavítal pan Filípek, který se věnuje chovu exotických zvířat. Klienti tak měli například možnost prohlédnout si gekončíky noční nebo si pohladit ježka bělobřichého.

Křeslo pro hosta SeniorCentra Modřice

20. 10. 2021 | Modřice

V pondělí 4. října jsme pro naše klienty zařídili setkání se zajímavou osobností. Pozvání k nám do SeniorCentra Modřice totiž přijal velmi vzácný host pan Jiří Lipták, vítěz ve sportovní střelbě na Olympiádě v Tokiu.

Zahradní slavnost SeniorCentra Modřice

20. 10. 2021 | Modřice

V našem SeniorCentru Modřice se na konci léta uskutečnila Zahradní slavnost. Kuchaři připravili výtečné jídlo a pití, hrála skvělá cimbálová muzika od CM Vojara, a tak si všichni tento den moc užili.

Návštěva someliéra v SeniorCentru Terezín

20. 10. 2021 | Terezín

Na dopoledne 6. 10. 2021 připadlo v našem SeniorCentru Terezín vinobraní. Proto jsme si pozvali odborníka na slovo vzatého, someliéra pana Lásku, který pro naše klienty dovezl několik lahví kvalitního bílého vína.

Podzimní tvoření s Janou v SeniorCentru Havířov

20. 10. 2021 | Havířov

Do našeho SeniorCentra Havířov jsme pozvali paní Janu s dcerou, které společně s našimi klienty vytvořili několik podzimních dekorací z materiálů, které nám poskytla sama příroda.

Firemní dobrovolnictví v SeniorCentru Klamovka

18. 10. 2021 | Klamovka

Při příležitosti Mezinárodního dne seniorů nás v SeniorCentru Klamovka navštívilo 7 mladých a velmi sympatických lidí z firmy GEP. Ti si prohlédli náš Domov a popovídali si s klienty.

Večeře s blízkými splněným ročním přáním

17. 10. 2021 | Terezín

Ročním přáním naší klientky SeniorCentra Terezín paní Šilhové bylo pozvat své blízké na večeři. A my jsme s velkou pomocí našich kuchařů toto přání splnili přímo v našem SeniorCentru Terezín.

1 2 160 161