Domů > NOVINKY

Aktivity SeneCura

SeniorCentrum Šanov: Den plný aktivit

18. 5. 2022 | Šanov

Ve středu 11. 05. nás v SeniorCentru Šanov čekal bohatý program. Konala se reminiscence, přednáška na téma "Cizinci v ČR, fakta a mýty", fyzioterapeutický tým se individuálně věnoval vybraným klientům. Zašli jsme také na procházku do našeho nového parku.

Bylinková zahrádka SeniorCentra Slivenec

18. 5. 2022 | Slivenec

Velkým přáním klientek SeniorCentra Slivenec bylo mít vlastní bylinkovou zahrádku. Nelenili jsme a pořídili sazeničky nejrůznějších rostlin od máty až po šalvěj, které jsme společně zasadili.

Hipoterapie v SeniorCentru Chotěboř

18. 5. 2022 | Chotěboř

V pondělí jsme měli velkou radost, protože nás poprvé přišel navštívit vzácný host v rámci hipoterapie. Vzácným hostem byl hnědo-bílý poník Linda společně se svou opatrovnicí paní Monikou Fárka.

Den matek v SeniorCentru Olomouc

18. 5. 2022 | Olomouc

Na Den matek si naše klientky SeniorCentra Olomouc dopřály v rámci Dámského klubu parafínový zábal na ruce a manikúru. Odpoledne si potom dámy, ale i pánové pochutnali na oblíbené kávě se šlehačkou a zákuskem.

Blahopřání klientkám SeniorCentra Kolín k narozeninám

16. 5. 2022 | Kolín

Začátkem května byla pro naše dvě klientky, které letos slaví významné životní jubileum, příjemným překvapením návštěva zástupců Městského úřadu v Kolíně, kteří jim přišli popřát k narozeninám.

Květnová oslava narozenin v SeniorCentru v Hradci

16. 5. 2022 | Hradec Králové

Přibližně v polovině každého měsíce probíhá v našem SeniorCentru v Hradci oslava narozenin. Bonusem bylo tentokrát vystoupení našeho nového klienta pana Novotného, který nám zahrál na trumpetu.

Výroba pampeliškového medu v SeniorCentru Hradec Králové

16. 5. 2022 | Hradec Králové

Jaro k nám do SeniorCentra v Hradci Králové přineslo krásné počasí a naše zahrada začala svítit žlutými květy pampelišek. Neváhaly jsme a uvařily pampeliškový med.

Bábiny di Putim v SeniorCentru Písek

16. 5. 2022 | Písek

V pátek 13. května naše SeniorCentrum Písek navštívil pěvecký sbor dobrovolných sboristek a hudebnic ,,Bábiny di Putim“. Jak je z názvu patrné, hudebnice přijely z nedaleké vesnice Putim.

Sázení květin v SeniorCentru Chotěboř

16. 5. 2022 | Chotěboř

Během jednoho slunečného dopoledne se pustily naše klientky společně s aktivizační pracovnicí do sázení květin a rostlin, které nyní zdobí balkony našeho SeniorCentra Chotěboř.

SeniorCentrum Štěrboholy - Výlet do Průhonického parku

16. 5. 2022 | Štěrboholy

Průhonický park je touto dobou nejkrásnější a proto by bylo hřích ho nenavštívit. S klienty jsme se tedy vypravili prozkoumat jeho zákoutí a užít si krásný květnový den.

Májové setkávání rodin v SeniorCentru Chrudim

15. 5. 2022 | Chrudim

K příležitosti mezinárodního dne rodin proběhlo 11. 05. 2022 Májové setkávání rodin. Měli jsme možnost užít si příjemné odpoledne, které se vydařilo po všech stránkách.

Vzkazy našich klientů

15. 5. 2022 | Kolín

Našim klientům jsme položili dotaz, co by vzkázali dalším generacím.

1 2 195 196