Domů > Novinky

Novinky

Novinky

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | SeneCura

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Ministr práce a sociálních věcí navštívil v Humpolci první PPP projekt sociální péče v ČR

6. 5. 2022 | SeneCura

SeneCura SeniorCentrum Humpolec dnes dopoledne navštívil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka. V průběhu návštěvy se setkal se zaměstnanci a klienty domova a také s vedením skupiny SeneCura.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | SeneCura

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

SeneCura ČR na Mezinárodním sympoziu kvality ošetřovatelství ve Vídni

13. 4. 2022 | SeneCura

Vrchní sestry a vedení skupiny SeneCura v České republice se minulý týden zúčastnily Mezinárodního sympozia kvality ošetřovatelství ve Vídni na téma kvalita v ošetřovatelství, resp. restriktivní opatření v kontextu sledování kvality péče.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | SeneCura

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Otevření nového SeniorCentra Humpolec: Klienti se nastěhovali do nového domova. Začal fungovat první PPP projekt v sociální oblasti v ČR

2. 3. 2022 | SeneCura

Klienti domova pro seniory v Humpolci se přestěhovali do nově postaveného SeniorCentra, které je prvním PPP projektem v oblasti sociální péče v České republice. Moderní domov vznikl díky partnerství veřejného a soukromého sektoru, Kraje Vysočina a skupiny SeneCura.

PF 2022

31. 12. 2021 | SeneCura

SeneCura a všechna naše SeniorCentra vám přejí Vám i Vašim blízkým šťastný nový rok!

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

21. 12. 2021 | SeneCura

Milí čtenáři, dostává se vám do rukou další vydání našeho Magazínu a my jsme moc rádi, že si v něm můžete přečíst o aktivním a bohatém životě našich klientů, zaměstnanců i celé skupiny.

Seniorská centra v pražském Slivenci a Štěrboholech nabízejí k dlouhodobému pronájmu vlastní apartmány

1. 7. 2021 | SeneCura

SeniorCentra SeneCura v pražském Slivenci a ve Štěrboholech nabízejí seniorské bydlení v podobě pronájmu bezbariérových apartmánů, kde mohou senioři bydlet sami v soukromí, a přitom využívat služeb domova pro seniory.

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

30. 6. 2021 | SeneCura

Představujeme vám nové číslo našeho SeneCura Magazínu!